Müşteri Hizmetleri
0 (212) 694 19 44
Sigorta > Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Özellikleri

Özel sağlık sigortası genellikle kişilere gereksiz ve masraflı gelir. Günümüzde birçok insan sağlığından olduğunda; yanıldığını ve özel sağlık sigortasının ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Ancak bu durumlarla ve yüksek dökümlü giderlerle karşılaşmadan önlem alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası olası sağlık sorunlarında sizi yüksek mevlalardan kurtaran önemli bir güvencedir.

Özel sağlık sigortası sağlığınızı kaybettiğiniz anda, ihtiyaç duyacağınız hemen hemen herşeyi; doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılamanızı sağlar.

Pek çok kişi özel sağlık sigortasının avantajlarından haberdar olmadığı için olumsuz kanılara varabilir. Ancak bugün vereceğiniz özel sağlık sigortası yaptırma kararı ile birçok gideri önleyebilirsiniz.

İsterseniz size vereceğimiz somut örneklere bir göz atın, kararınızı öyle verin.


Özel Sağlık Sigortasının Ne Gibi Kolaylıkları Var?
 
- Özel sağlık sigortası ile herhangi bir hastalık yahut kaza durumunda; özel hastanelere 1 yıl boyunca normalde ödeyeceğinizden çok daha az miktarda ödeme yaparsınız.
 
- Özel hastaneler arasından dilediğinizde tedavi olabilirsiniz.
 
- Özel sağlık kuruluşlarının konforunu elde ederken, yüksek miktarda para ödememiş olmanın huzurunu yaşarsınız.
 
- Kaza ya da hastalık durumunda ayakta tedavi ya da yatarak tedavi gibi giderleri poliçe kapsamında karşılayabilirsiniz.
 
- Seçtiğiniz poliçe kapsamında yurt dışında da kaza ya da hastalık geçirdiğinizde poliçe teminatlarınıza göre tüm masraflarınızın ödemesini yapmış olursunuz.
 
- Tüm avantajlar ile olası bir hastalık ya da kaza anında bütçenizi zorlamazssınız. Nitelikli ve kapsamlı özel hastaneler yardımıyla daha çabuk süreci atlatırsınız.
 
- En önemlisi sağlık sorunu yaşarken bir de bütçenizin kaygısını hissetmek ası primlerini de vergiden düşürebilirsiniz.

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :