Müşteri Hizmetleri
0 (212) 694 19 44
Sigorta > Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Özellikleri

Ferdi Kaza Sigortası, sigortalının günün 24 saati, iş yerinde ve özel hayatında meydana gelebilecek kazalar sonucunda oluşabilecek yaşam kaybı, geçici ve sürekli sakatlık risklerini bir yıl süreyle güvence altına alır.

Günlük yaşamınızda meydana gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve ailenizi son derece uygun primlerle güvence altına almanız mümkün. Evde, iş yerinde, seyahat ederken kısacası, dünyanın her yerinde, meydana gelebilecek trafik kazası, düşme, kene ve böcek ısırması, yanma, zehirli gazların soluması gibi birçok riske karşı bu sigorta ile koruma altında olabilirsiniz.


FERDİ KAZA SİGORTA TEMİNATLARI

Kaza sonucu ölüm:

Sigortalının kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren bir yıl zarfında ölümü halinde sigorta meblağı poliçede tanımlanan lehtara veya sigortalının kanuni varislerine ödenir.


Kaza sonucu sürekli sakatlık:

Kaza, sigortalının kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl zarfında sürekli sakat kalmasına neden olduğu takdirde, tıbbi tedavinin sona ermesi ve sürekli sakatlığın kesin olarak tespit edilmesinden sonra, sigorta genel şartlarında belirtilen maluliyet nispetlerine tekabül eden meblağ sigortalıya ödenir.


Gündelik tazminat (geçici iş görmezlik):

Sigortalının kaza sonucunda geçici olarak çalışmayacak duruma düşmesi halinde, tıbbi tedavinin başladığı tarihten itibaren azami 200 gün süreyle poliçede tespit olunan meblağ kendisine ödenir.


Tedavi giderleri:

Sigortalının, kaza anından itibaren bir yıl içerisinde kaza nedeniyle yapmış olduğu doktor ücretleri, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer giderleri sigorta limitine kadar karşılar.

Deprem, sel, yanardağ püskürmesi ve yer kayması , ek teminat olarak poliçe kapsamına dahil edilebilir.

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :